Złącz dłonie i sprawdź czy środkowe linie się złączą. Zobacz, co to oznacza

Przybliż do siebie dłonie tak jak na rysunku poniżej. Dłonie muszą być ustawione równo, dokładnie na tej samej wysokości. Następnie zobacz, czy środkowe linie łączą się ze sobą. Mogą się oczywiście różnić.

 

 

Według niektórych wierzeń wpływa to w pewien sposób na nasze życie. Jeśli jesteście ciekawi jak, przeczytajcie dalej.

 

1. Linie są równe

Jeśli obie linie na dłoniach łączą się ze sobą oznacza to, że jesteś bardzo zrównoważoną osobą. Wierzysz w dobroć oraz miłość i tymi dwoma zasadami starasz się kierować w życiu. Jednocześnie do wszystkich problemów podchodzisz z chłodną głową. Zawsze starasz się znaleźć rozsądne rozwiązanie, które nie skrzywdzi nikogo.

 

Jesteś bardzo wytrwałą i konsekwentną osobą, o czym świadczy ciągłość tej linii. Dlatego gdy już podejmujesz jakieś decyzje, to wytrwasz przy swoich postanowieniach. Czasem poddajesz się wpływom innych osób i zdarza Ci się przez to cierpieć. Wykorzystaj swoje zalety aby minimalizować negatywne skutki. Popracuj też nad asertywnością. Często dostajesz po kościach właśnie dlatego, że starasz się wszystkim pomóc.

 

2. Prawa linia jest wyżej od lewej

Taki układ linii charakteryzuje osoby racjonalne i wytrwałe. Kiedy masz wyznaczony jakiś cel nie poddajesz się bez względu na to ile zajmie ci to czasu. Wytrwale do niego dążysz nawet gdy sukcesy nie są spektakularne i wiele osób już dawno by się poddało. Jednocześnie jesteś osobą ambitną, ale w zdrowy sposób. Twoje racjonalne podejście sprawia, że poza sukcesem widzisz inne cele, którymi są samo życie, rodzina oraz miłość.

 

Umiesz zadbać o rodzinne ognisko. Wierzysz w najbliższych i miłość do nich stawiasz wyżej niż ambicje, które ukryte są w Tobie. Jednocześnie to, że masz rodzinę u boku daje Ci motywacje i pozwala rozwijać swoją karierę. Wyniki przyjdą, więc warto być cierpliwym.

 

3. Lewa linia jest wyżej od prawej

Jeśli po złączeniu dłoni okazuje się, że lewa linia jest wyżej niż prawa oznacza to, że jesteś osobą o charakterze wojownika i zdobywcy. Cechują Cię zdolności przywódcze. Czujesz potrzebę osiągania sukcesów, zdobywania nowych pułapów i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Niestety cierpi na tym Twoje życie osobiste, gdyż zaangażowanie w pracę negatywnie wpływa na związek.

 

Jesteś osobą towarzyską, ludzie lubią Cię słuchać, to ich inspiruje. Pamiętaj jednak, że jednocześnie mogą Ci zazdrościć. Musisz rozwinąć swoją strefę empatii. Postaraj się poszukać również wartości w innych rzeczach niż praca i rozwój osobisty.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!