Wyłączenie odpowiedzialności

SEOPRO dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: lp.orpoes@odor.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikające z nieścisłości lub niekompletności, ani za straty wynikające z problemów spowodowanych lub nieodłącznie związanych z rozpowszechnianiem informacji przez internet, takich jak zakłócenia lub przerwy. Korzystając z formularzy internetowych, staramy się ograniczyć liczbę wymaganych pól do minimum. Za jakiekolwiek straty poniesione w wyniku wykorzystania danych, porad lub pomysłów dostarczonych przez lub w imieniu SEOPRO za pośrednictwem tej witryny, SEOPRO nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do SEOPRO.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystanie tych materiałów jest dozwolone bez pisemnej zgody SEOPRO.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.

error: Content is protected !!