Jeśli na Twoich obu dłoniach znajduje się wyraźny symbol X to nie jest przypadek. Zaledwie 3% ludzi to ma.

Ta starożytna metoda nie jest bezpośrednio związana z czytaniem z dłoni. Była ona bowiem używana przez dawnych Egipcjan i Greków, w celu przepowiadania przyszłości. Historyczne zapiski wspominają tę metodę już w czasach Aleksandra Wielkiego.

 

Nadworni doradcy przepowiadali, iż Aleksander stanie się najpotężniejszym przywódcą na całym świecie, ponieważ na jego dłoniach widniały dwie wyraźne litery X.

 

Naukowcy z instytutu moskiewskiego w Rosji ogłosili niedawno rezultaty swoich badań nad znaczeniem tajemniczego X na dłoniach. Badacze przeanalizowali dłonie ponad 2 milionów ludzi z całego świata, aby zrozumieć co łączy literę X i przeznaczenie osób na których dłoniach on widnieje. Doszli oni do wniosku, że litera X była obecna na dłoniach osób które w jakiś sposób zapisały się w historii naszego świata. Włączając w to Abrahama Lincolna, czy obecnego prezydenta Rosji, Władimira Putina.

 

Osoby z „iksami” na obu dłoniach odznaczają się siłą charakteru i spontanicznością. Nie tracą oni czasu na planowanie, lecz działają zgodnie ze swoimi przeczuciami. Są oni „skazani” na sukces i wyróżniają się spomiędzy zwykłych ludzi.Te utalentowane jednostki są niezwykle inteligentne i praktycznie nie da się ich oszukać. Ich przeznaczenie jest tak silne, że nawet próby zdrady nie są w stanie powstrzymać ich przed osiągnięciem celu.Są oni także bardzo silni fizycznie i odporni. Choć ich wygląd zewnętrzny może na to nie wskazywać, są oni o wiele mniej podatni na choroby zakaźne. Mogą oni zmienić zarówno swoje życie jak i życia innych, w przeciągu chwili.

 

 

 

Cechy osób z literą X na dłoniach:

  • Mają predyspozycje do odnoszenia wielkich sukcesów
  • Niezwykle bystry umysł
  • Są doskonałymi liderami
  • Nigdy nie zostaną zapomniani, nawet po ich śmierci

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!