Co zrobić, żeby nie złapał Cię radar. Ta sztuczka jest niezawodna.

Każdego roku policjanci zatrzymują tysiące kierowców, którzy nie przestrzegają prędkości. Jeszcze więcej kierowców dostaje mandat do domu, bo złapał ich radar.
Grzywny nie są małe, a można ich łatwo uniknąć. Podpowiemy Ci krok po kroku, jak nigdy więcej nie zapłacić mandatu za nadmierną prędkość! To łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

 

1. Uważnie obserwuj znaki drogowe informujące o dopuszczalnej prędkości. Nie mylisz się – numer, jaki widnieje na tablicy, oznacza maksymalną prędkość, z jaką możesz się poruszać.

<b>1. Uważnie obserwuj znaki drogowe informujące o dopuszczalnej prędkości. Nie

 

2. Przenieś wzrok na prędkościomierz. To taki mały wskaźnik na tablicy rozdzielczej zaopatrzony w cyfry i strzałkę. Na pewno szybko go zlokalizujesz! 🙂

<b>2. Przenieś wzrok na prędkościomierz. To taki mały wskaźnik na tablicy rozdzi

 

3. Przed Tobą najtrudniejsze zadanie! 🙂 – Zwolnij do prędkości, jaką wskazał Ci znak drogowy. Łatwo upewnisz się, czy to już ten odpowiedni moment na zostawienie hamulca w spokoju, gdy ponownie zerkniesz na prędkościomierz.

 

Dzięki tej prostej sztuczce policja nigdy więcej nie będzie mogła ukarać Cię za nadmierną prędkość. Dziecinnie proste, prawda?

<b>3.Przed Tobą najtrudniejsze zadanie - zwolnij do prędkości, jaką wskazał Ci z

 

Udostępnij dla bezpieczeństwa własnego i Twoich przyjaciół. Bądźmy bezpieczni na drodze! 🙂

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!