Mężczyźni spod tych 3 znaków zodiaku to najlepsi kandydaci na męża.

Jedni mężczyźni w roli mężów sprawdzają się lepiej, inni gorzej. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego? Odpowiedź być może jest zapisana w gwiazdach…

 

Istnieje pewna zależność, według której mężczyźni spod tych trzech znaków zodiaku najlepiej sprawdzają się w roli mężów.

 

#1 Wodnik

Ten facet ma w sobie wiele uroku. Kiedy kobieta pozna go bliżej, nie jest w stanie się oprzeć jego czarowi. Bez trudu zdobywa jej serce inteligencją i szczerością. Nie wie, co to kłamstwo. Kiedy pokocha i on, jest oddany swojej wybrance do grobowej deski. Zawsze stara się wspierać żonę i pomagać jej we wszystkim. Robi co może, aby nigdy jej nie zawieść.

 

 

#2 Panna

Partnera takiego, jak on, zazdroszczą wszystkie kobiety. To najwierniejszy spośród znaków, a także pracowity, uczynny, rodzinny i niesamowicie kochający mąż! Istny ideał. Jego serce jest ogromne i po brzegi wypełnione miłością do wybranki! Jest w stanie zrobić dla niej i swoich dzieci wszytko!

 

 

#3 Lew

Lew doskonale wie, jak zatroszczyć się o ukochaną kobietę. Jakby mógł, nosiłby ją na rękach! Gdy na świat przychodzi jego potomstwo, jest w stanie zrobić dla niego wszystko. Najważniejsza jest dla niego rodzina. Jest tylko jedno “ale”, jeśli lew nie czuje ze strony swojej partnerki, że on również jest dla niej najważniejszy, będzie bardzo zraniony.

 

 

Drogie Żony, potwierdzacie?

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!