Pozytywne Podejście Do Życia. Sprawdź w Jaki Sposób Pomoże Ci W Tym Czerwone Wino I Gorzka Czekolada

Zdrowa dieta, jasność umysłu i aktywność fizyczna, pozwala nam na dłużej zachować młodość, jasność umysłu i dobre zdrowie. Jednak czy koniecznie musimy odmawiać sobie drobnych przyjemności? Okazuje się, że niekoniecznie…

 

Okazuje się bowiem, że czekolada i wino może mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Dodatkowo, może nawet dodać nam kilka dodatkowych lat…

W czekoladzie i winie, zawarte są unikalne związki chemiczne, które przyczyniają się do odmładzania komórek i poprawiają ogólny stan zdrowia.

 

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Exter udowodniły, że Resweratrol który występuje właśnie w czerwonym winie i gorzkiej czekoladzie, powoduje naturalne odmładzanie się komórek, które wraz z upływem czasu starzeją się najszybciej.

 

Oczywiście nie ma tu mowy o wypijaniu hektolitrów wina i zjadaniu kilogramów czekolady.

Wszystko, również to ma swój umiar. Wino i czekolada, to nie jest eliksir młodości, jednak spożywana od czasu do czasu, pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i wytrzymałość komórek.

 

Przeprowadzając to badanie, naukowcy wzięli również pod uwagę czynniki, które mają wpływ na nasze zdrowie w przyszłości. Większość tych dolegliwości, nie ubłagalnie pojawia się wraz z wiekiem. Proces starzenia się komórek można jednak znacznie opóźnić oraz zwiększyć proces ich regeneracji, a zaburzenia zwyrodnieniowe odwlec w czasie.

Związki chemiczne, zawarte w winie i gorzkiej czekoladzie (Resweratrol), znacznie zmniejsza ryzyko rozwoju demencji starczej, chorób nowotworowych, poprawia pracę serca i reguluje poziom cukru we krwi.

 

 

Wniosek jest z tego tylko jeden. Czerwone wino i gorzka czekolada, spożywana z umiarem, ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!