Myślisz, że to zwykły autobus. Poczekaj, aż zobaczysz, co ten mobilny dom ma w środku.

Jeśli do tej słowo „kamper” kojarzyło ci się ze wszystkim, tylko nie luksusem, to po zobaczeniu cuda, które wyprodukowała niemiecka firma Volkner Mobil, zmienisz zdanie! Performance S, bo tak nazywa się owo cudeńko, to nie tyle samochód turystyczny, ile prawdziwy dom na kółkach. I to dom nie byle jaki, a ociekająca luksusem rezydencja!

 

Firma Volkner Mobil specjalizuje się w produkcji kamperów, które przypominają luksusowe, pięciogwiazdkowe pokoje hotelowe. Model Performance S wyposażony jest w ogrzewaną łazienkę, kuchnię z doskonałym wyposażaniem, podwójne łóżko i pokój dzienny. Ma 13 metrów, co pozwala na dość swobodne, jak na samochód turystyczny, parkowanie. A to ważne, bo kamper posiada też – zwalająca z nóg niespodzianka – działający w oparciu o pompę elektrohydrauliczną mini-garaż z prawdziwego zdarzenia, pozwalający na przechowywanie i przewożenie w nim kolejnego, zapewne nie mniej luksusowego samochodu. Ot, choćby mercedesa, ferrari, maybacha czy inne maserati…

 

Ten luksus ma swoją cenę – półtora miliona euro! W razie gdybyście nie mieli takiej sumy pod ręką, możecie obejrzeć jego wnętrze na zdjęciach poniżej:

 

Oto najnowsze dzieło słynnej firmy Volkner Mobil, przy okazji jeden z najdroższych samochodów turystycznych świata – Performance S!

 

Trzynastometrowy pojazd kosztuje prawie półtora miliona euro, a komfortem wnętrza przypomina najdroższe hotele.

 

Znajduje się w nim elegancka, doskonale wyposażona kuchnia…

 

…iście królewskie podwójne łoże…

 

…oraz w pełni ogrzewana łazienka.

 

Dodatkowo pojazd wyposażono w mini-garaż – „mini” jest zresztą tylko z nazwy, gdyż zmieści wszystko, łącznie z BMW czy Porsche!

 

Jeśli uwielbiasz podróże, ale wysoko cenisz sobie też wygodę i masz wolne półtora miliona euro na drobne wydatki – nie szukaj dalej, Performance S powstał właśnie dla Ciebie!

 

 

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!