Twój znak zodiaku zdradza, która pozycja seksualna pasuje do Ciebie najbardziej

Wszyscy mamy swoje preferencje jeśli chodzi o seks i wybieramy takie pozycje, które zwyczajnie lubimy i w których czujemy się pewnie. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy znak zodiaku może mieć wpływ na to, jakie masz preferencje? Przekonaj się o tym sam!

#1 Baran – pozycja ‘na rower’

Ludzie spod tego znaku są odważni, zdeterminowani i pełni pasji. Uwielbiają przyjmować role przywódcze, fizyczne wyzwania i miłość. Nienawidzą lenistwa i nudy, dlatego ta pozycja jest dla nich najlepsza.

Baran - pozycja 'na rower'

Byki są cierpliwe, ale i uparte. Nigdy nie idą na kompromis i czasami mogą być nieco zaborcze. Kochają romanse, przez co są bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej. Są do tego delikatni, ale i pełni pasji, dlatego też ta pozycja jest doskonałym połączeniem wrażliwości i siły.

Byk - pozycja 'splątany pająk'

Bliźnięta są łagodnymi i serdecznymi ludźmi, którzy łatwo dostosowują się do różnych sytuacji i są z natury ciekawi. Ale wolą też pewną rutynę w swoim życiu. Dlatego też ta pozycja idealnie pasuje do ich natury.

 

Bliźnięta - pozycja z nogami do góry

Osoby spod tego znaku są wytrwałe, pełne wyobraźni, lojalne i emocjonalne. Uwielbiają głębokie związki z ludźmi, ale czasem są zbyt pesymistyczni. Mają twórczą duszę i lubią oryginalność – stąd taka pozycja.

Rak - pozycja 'uniesiony pies'

Są pełni namiętności. Z natury pogodni, ale czasem wstępuje w nich diabeł. Zawsze rozmawiają ze sobą i nie lubią ludzi, którzy ukrywają emocje i zamiary. Prosto i szczerze, nie lubią marnować czasu. Snajper jest zatem pozycją seksualną najlepiej pasującą do ich osobowości.

Lew - pozycja 'snajper'

Ludzie spod tego znaku są mili, pracowici i lojalni. Kochają zwierzęta, książki i najchętniej spędzaliby czas na łonie natury. Wiedzą, czego chcą w życiu i nie wahają się wkładać dodatkowego wysiłku, aby zdobyć to, czego chcą. Dzikie rodeo, jest pozycją, która dokładnie pasuje do ich osobowości.

Panna - pozycja 'dzikie rodeo'

To dyplomaci, którzy nienawidzą podporządkowania się zasadom. Zawsze w poszukiwaniu kolejnej przygody i nowych możliwości. Nie boją się eksperymentować, stąd ta nietypowa pozycja.

Waga - pozycja 'boston brute'

Skorpiony są odważnymi, zaradnymi i bardzo namiętnymi ludźmi. Kochają tajemnicę i mogą być wyjątkowo dyskretni w swoim życiu. Pełni przygód i cierpliwi jednocześnie poszukują tajemnicy w swoich związkach i co lepsze, chcą zaspokajać potrzeby partnera.

Skorpion - pozycja 'trójkąt bermudzki'

Ich poczucie humoru jest po prostu niewiarygodne. Są także filozofami i myślicielami, którzy są szczerzy i nierozsądni. To ludzie, którzy zawsze mówią prosto z mostu i bez względu na wszystko, nie złamią obietnicy.

Strzelec - pozycja 'fundamentalna'

Ci ludzie są znani ze swoich odpowiedzialnych, zdyscyplinowanych i kontrolowanych zachowań. Potrafią być niestety też bezlitośni i bez emocji. Uwielbiają zbliżenia i dbają o to, aby fizyczność występowała w ich życiu na co dzień. Ta pozycja idealnie oddaje ich naturę.

Koziorożec - pozycja 'kubańska kołyska'

To znak postępowy i niezależny, który lubi dobrą zabawę i walczy o swoje. Osoby te mogą czasami być temperamentni, ale są bardzo aktywni w swoim życiu seksualnym. Mogą dosłownie zanurzyć się w seks, kiedy tylko zechcą, a zatem najbardziej odpowiednia dla nich to właśnie ta pozycja.

Wodnik - pozycja 'na nurka'

Ryby są naprawdę współczujące, artystyczne i delikatne z natury. Są zbyt ufne i mogą być naprawdę romantyczne, kiedy tylko tego zapragną. Duchowe i napędzane ich wewnętrznym poczuciem dobra i zła, idealnie nadają się do wysoce skomplikowanej pozycji seksualnej, przypadkowo nazwanej “drzwi do nieba”.

Ryby - pozycja 'drzwi do nieba'

Tekst pochodzi z: popularne.net

Komentarze

Loading...