Mężczyzna bił swojego psa i rzucał nim po chodniku. Nie wiedział, że cały czas był nagrywany

W ostatnim czasie do sieci wypłynęło szokujące nagranie. Było na nim widać, jak mężczyzna szedł ze swoim psem na smyczy. Nagle zatrzymał się i zaczął brutalnie bić czworonoga, po czym rzucił go na ziemię. Nie zdawał sobie sprawy, że cały czas był nagrywany. Wszystko miało miejsce w Oldham w Anglii. Niepokojące wideo zostało udostępnione na Facebooku, a od tego czasu obejrzało je prawie 3 miliony użytkowników. Ludzie byli oburzeni tym, co zobaczyli!

Mężczyzna spacerował z psem

Następnie zaczął ciągnąć psa, aby zmusić go do szybszego poruszania się. Kiedy czworonóg nie robi tego, co chce właściciel, mężczyzna zatrzymuje się.

Mężczyzna bił swojego psa i rzucał nim po chodniku. Nie wiedział, że cały czas był nagrywany
Guzelian

Nagle mężczyzna zaczyna brutalnie bić czworonoga

Bił go między innymi po pyszczku. Następnie chwyta psa, rzuca go na ziemię, po czym kontynuuje zadawanie bolesnych uderzeń. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że wszystko uchwyciły kamery.

Internauci z całego świata nie kryli złości po tym, co zobaczyli

„Ten obrzydliwy mężczyzna zaatakował swojego psa! Nie mogę uwierzyć, jak ktoś może zrobić coś takiego swojemu psu. Nie chcę nawet wyobrażać sobie, co zrobiłby temu czworonogowi, gdyby wszystko działo się w domu. To mnie szokuje. Mam nadzieję, że ten człowiek zostanie ukarany, a pies trafi w dobre ręce. Proszę, niech każdy, kto mieszka w Oldham, podzieli się tym stanowiskiem, abyśmy mogli poznać dokładną tożsamość tego okrutnego mężczyzny. On musi zostać ukarany za ten barbarzyński czyn, a czworonóg musi trafić do nowego, kochającego domu.” – napisała jedna z użytkowniczek.

Mężczyzna bił swojego psa i rzucał nim po chodniku. Nie wiedział, że cały czas był nagrywany
Guzelian

Sprawa została zgłoszona na policję

„Zgłosiliśmy to już na policję, ale podziel się tym nagraniem z innymi, ponieważ okrucieństwo wobec zwierząt musi zostać powstrzymane raz na zawsze, a ten mężczyzna musi zostać odpowiednio ukarany.”

Okazało się, że mężczyzna widoczny na nagraniu miał dwa czworonogi. Na szczęście zostały mu już odebrane

35-letni mężczyzna został już aresztowany pod zarzutem spowodowania niepotrzebnego cierpienia zwierzęcia.

„Oficerowie zajmują się tą sprawą. Jakakolwiek przemoc nigdy nie jest rozwiązaniem i nie będzie akceptowana. Chcemy, aby ludzie to zapamiętali. Sprawca tego czynu zostanie wkrótce przesłuchany.” – przyznał rzecznik policji w Greater Manchester.

Psy trafiły pod opiekę grupy ratunkowej RSPCA

„Biliśmy w szoku, kiedy zobaczyliśmy ten filmik. Jak można zrobić coś takiego niewinnemu zwierzęciu? To nie do zaakceptowania. My również prowadzimy dochodzenie w tej sprawie. Czworonogi są teraz pod naszą opieką. Otrzymały już odpowiednią pomoc weterynaryjną. Już niedługo będziemy mogli zacząć szukać im prawdziwych, kochających domów z odpowiedzialnymi właścicielami. Wiele wycierpiały, ale teraz w końcu będą szczęśliwe.” – przyznali wolontariusze z RSPCA.

Tekst pochodzi z: kochamyzwierzaki.pl

Komentarze

Loading...